ארכיון מחבר: admin

מה עושים שהביוב נסתם? שאיבות ביוב מקצועיות על ידי ביובית

מערכת הביוב המודרנית היא אחת הדברים החשובים בקימום של חיים מודרנים תקינים כאשר נסתמת מערכת הביוב הדבר מפריע לאורח החיים התקין ישנם הצפות של הביוב וריח רע מגיע בעקבות כך ושלא לדבר על הזבובים והמחלות שיכולים להביא איתם סתימות במערכת הביוב.

תארו לעצמכם בניין מגורים יוקרתי ויפה ומערכת הביוב הנמצאת בחניון עלתה על גדותיה הריח המאוס של הביוב בתוך החניון יכול להכינס בקלות אל תוך הדירות עצמם ומקשה על אורח חיים תקין בנוסף כאשר נסתמת מערכת הביוב של הבניין הדבר יכול להשפיע גם על הביוב הבייתי שנמצא בתוך הדירות וגם הוא יכול להיסתם ולעלות על גדותיו בתוך הדירות עצמן.

לפעמים לא תמיד אפשר להעזר באינסטלטורים "רגילים" , במקרה שכזה יש צורך במקצוענים שיוכלו לפתוח את הסתימה ולהחזיר את החיים לתקנם סתימות מסוג אלו מצריכות פתיחת סתימות על ידי שירות ביובית.

שאיבות ביוב מקצועיות על ידי ביובית – מקצוענים לשירותך

שאיבות ביוב מתקדמות

שאיבות ביוב מתקדמות על ידי ביובית

מקצוענים אמיתיים בתחום ביוב מספקים מענה מקיף בתחומים הבאים:

 1. פתיחת סתימות ביוב
 2. שאיבת בור שמן
 3. שאיבת בורות ביוב
 4. שאיבת הצפות
 5. שאיבת מים
 6. שורשים בביוב
 7. שטיפת קווי ביוב
 8. פתיחת סתימות בלחץ מים
 9. ביובית לחניונים
 10. ביובית נמוכה
 11. פינוי שפכי תעשיה
 12. בור ספיגה
 13. צילום צנרת ביוב
 14. תיקון צנרת ביוב

ביובית למעשה הינה משאית שמותקן עליה ציוד לפתיחת סתימות על ידי לחץ מים או על ידי שאיבה של הביוב עצמו. אך שירותיה של ביובית אינו מסתיים אך ורק בפתיחת סתימות שירות ביובית מקצועי מתמחה בכל סוגי הסתימות ובכל מערכות הביוב הקיימות ומשאבות ביוב למיניהם שירות ביובית מעניק החלפת וחידוש קווי ביוב פתיחת סתימות מסובכות פתיחת סתימות במקומות שהגישה אליהם קשה ומסובכת ניקוי בורות של ביוב, ניקוי בורות שומן וטיפול וניקוז מערכות ביוב סתומות.

כאשר פונים לחברת ביובית חשוב לבדוק אחר מקצועיות החברה ואמינותה ואחר הציוד שמכילה הביובית שאינו מיושן ותקין כדי לבדוק זאת עלינו לקבל חוות דעת מלקוחות קודמים שכבר ביצעו שירות ביובית בעבר לשם כך נוכל לדבר עם חברים או מכרים שמכירים שירות ביובית או קיבלו שירות של ביובית בעבר כמו כן ניתן למצוא ברחבי האינטרנט חוות דעת מלקוחות של שירותי ביובית.

כדאי לזכור מחירים של ביובית משתנים בהתאם לסוג הסתימה וסוג וקושי העבודה אך לא תמיד המחיר הזול אמור להיות הגורם המרכזי בבחירת ביובית כדי לחזור לאורח חיים תקין בעקבות סתימה של קווי ביוב וכדי שהבעיה לא תחזור על עצמה תמיד כדאי לבחור בטובים ביותר.

יש לכם בעית ביוב בבית פרטי? ניתן לפנות לפורטל שירותי ביובית בקישור

זיהיתם שפכים מסוכנים? צרו קשר עוד היום על המחלקה האחראית במדינת ישראל:

 1. IWW@sviva.gov.il
על חברת הובלות בישראל

מה צריך לבדוק כאשר מזמינים חברת הובלות ?

מעוניינים לעבור דירה? מתרגשים לקראת כניסה לדירה החדשה? הכל כבר ארוז ומכון ומחכה לחברת ההובלה ? הגיעה הזמן לבחור חברת הובלות כדי שתוביל עבורכם את תכולת הדירה למקום החדש.

מעבר דירה הינו מרגש במיוחד התחלה חדשה במקום חדש משנה מקום משנה מזל אך כדי לעבור את מעבר הדירה ולצאת מזה בשלום חשוב שחברת ההובלות תהיה אמינה ומקצועית על מנת שהכל יעבור חלק.

מה יש לבדוק כאשר פונים לחברת הובלות?

דבר ראשון לפני שניגשים בכלל להתחיל ולחפש חברת הובלות יש צורך לדעת אם איזה סוג של הובלה אנו מתמודדים האם צריכים להזמין מנוף להרמה לגובה בנוסף למשאית ולסבלים או שלמעשה אין לנו צורך במשאית גדולה אל מספיק טנדר עם כמה פועלים כדי להעביר את כל התכולה שברשותנו? את כל השאלות הללו אתם צריכים לשאול את עצמכם לפני שניגשים להזמין חברת הובלות כדי שתוכלו לדעת איזה סוג חברה ומה הכי משתלם לכם להזמין.

לאחר שביררתם ובדקתם את עצמכם והגעתם להחלטה על סוג ההובלה כעת ניתן להתחיל ולחפש חברת הובלות שתהיה אמינה ומקצועית ותוביל לנו את תכולת הדירה ביעילות ובמהירות .

מהיכן מתחילים?

על חברת הובלות בישראל

תמיד האופציה הישנה והטובה של לברר אצל חברים ומכרים או קרובי משפחה אחר חברת הובלות שכבר סיפקה עבורם שירות הובלות והיו מרוצים מהשירות ומההובלה עצמה. אך לא תמיד ישנם כאלו שיכולים להמליץ לנו על חברת הובלות טובה לכן נצטרך לעשות זאת בכוחות עצמנו.

היום בעידן הטכנולוגי המודרני אפשר למצוא כמעט הכל ברחבי האינטרנט גם הזמנת מובילים מקצועיים תוכלו למצוא משיטוט קל ברשת. כדי לעשות זו חפשו ברשת אחר מובילים מומלצים באזורכם כאשר הגעתם לחברות ההובלה השונות כעת חשוב לקרוא את חוות הדעת של הגולשים על השירות והאמינות של החברות השונות .

אמנם זה לא מספיק רק לקרוא חוות דעת על חברות הובלה כי למשעה אינכם יודעים מי כתב את חוות הדעת הללו ועד כמה הן אמתיות . לכן יש צורך להתקשר לחברת ההובלה ולברר פרטים מסוימים שיעזרו לכם לדעת אם אתם עומדים מול חברה אמינה ומקצועית .

שאלה ראשונה שיש לשאול האם יש ביטוח לחברת ההובלה כדי לבטח את עצמנו ואת התכולה מפני נזקים שקורים מידי פעם כשאר מובילים תכולת דירה בנוסף כדאי להזמין חברת הובלות לא בשבוע האחרון אלא להקדים ולחפש וסגור עם חברת ההובלות לפחות שבועיים או שלשה מראש כך המחיר יהיה נמוך בהרבה מאשר תתקשרו בדקה האחרונה כדי להזמין חברת הובלות ויינצלו אתכם היות ואתם לחוצים לעבור דירה כבר.

עוד דבר חשוב שיש לבדוק האם חברת ההובלות שולחת נציג מטעמה על מנת לראות את תכולת הדירה שיש להעביר ישנם חברות הובלה שאינן שולחות נציג מטעמן וסוגרות עסקה דרך הטלפון סגירת עסקה דרך הטלפון עלולה להביא מכשולים רבים במהלך ההובלה תמיד יטענו בעלי החברות כי לא הבינו ממכם כראוי שיש כל כך הרבה ריהוט או קרטונים להעביר או שאין גישה להגיע כי המדרגות צרות וכו' ואז ירצו תוספת של כסף עבור ההובלה וכאשר נמצאים כבר במצב של הובלה אין הרבה ברירות אלאל להוסיף כסף העיקר לעבור ולהעביר את הדברים.

תמיד כדאי לקבל הצעת מחיר כתובה על שף מסודר של החברה ולבדוק שהצעת המחיר מחייבת כך לא תתקלו בחברות שונות הנותנות הצעות מחיר בעל פה וכשמגיע יום ההובלה המחיר משתנה לפתע.

לסיכום אמנם יש צורך להשקיע קצת זמן בחיפוש ובתחקרו החברות השונות אך לבסוף כל השאלות הללו ישתלמו לכם שתוכלו למצוא חברת הובלות אמינה ומקצועית שתעביר לכם את הדירה ללא שום בעיות

אולי יעניין אותך:

טיפים מעולים להובלות דירה בירושלים

הדברת מזיקים בדשא

לאחרונה נעשו הרבה מאוד מחקרים בנושא מזיקים בייתים והדברות. ישנם ממצאים מאוד מעניינים שחשוב שתקראו אם אתם בעלי דירה עם גינה או בקומות קרקע.

למשל, מחקר מענייו בנושא הגנת הצומח גרם לנו להבין כי יש מזיקים שמשמרות את הטבע על פי צורתו ויוצרים לנו חיים. דבורים למשל, יוצרות דבש ואוכלות את הצוף של הפרחים מה שגורם לפיזורו בעולם ולהמשכיות גדילת צמחייה במקומות שונים. למידע נוסף אתם מוזמנים לבדוק את המאמר המלא באתר מינהל המחקר החקלאי – מכון וולקני

בנוסף, ישנם מזיקים בבית, שהם אומנם חלק מהטבע וחשובים מאוד לצרכיו אבל לא טובים ולא מוסיפים לנו בבית. המזיקים המוכרים ביותר הם הג'וקים החומים.

הדברת מזיקים בדשא בשיטה חדשנית

הדברת מזיקיםלרוב, מקום מוצאם יהיה בבתים עם דשא ולכן בתים פרטיים ודירות גן הם המקום היועד ביותר להימצאותם של ג'וקים. על מנת להיפטר מהם (בעיקר בעונת הקיץ החמה בה הם מגיעים בכמויות) ישנה שיטת הדברת מזיקים בדשא שיודעת להפוך את הדשא מצד אחד קטלני עבור כל סוגי המזיקים, אך מצד שני גם סטרילי ולא מזיק עבור חיות מחמד בבית, ובעלי הבית עצמו.

חשוב לדעת, כי ישנן סוגים רבים של הדברות כגון: הדברה כימית, הדברה ביולוגית והדברה אלקטרונית. אך בשנים האחרונות התפתחה טכנולוגיית ההדברה גם לתחומים נקיים יותר כגון הדברה טבעית והדברה ירוקה.

הדברת מזיקים בדשא נעשית על ידי אחת ההדברות החדשות, הירוקות והפחות מסוכנות לאדם ולחיות המחמד. בנוסף, גם חיות מחמד עצמן הן סוג של הדברה ירוקה שכן בבית שבו יש בעלי חיים, כמות המזיקים תהיה קטנה יותר.

יש לזכור כי הדברת מזיקים בחצר או בכלל בכל תחומי הבית הינה לטווח של עד כמה חודשים, ולכן חשוב מאוד, במידה ותופעת המזיקים חוזרת להתרבות ולהפריע, יש להזמין שירות הדברה נוסף. לרוב הדברות מומלצות להעשות לפני תחילת הקיץ אשר שם תופעות של מזיקים, ג'וקים, מקקים, עכברים ועוד יוצאים מהמחבוא שלהם ומתחילים לחפש מזון ומקומות נעימים יותר לחיות בהם.

מעוניינים להזמין הדברת מזיקים בדשא? לחצו כאן!

נסיים בסרטון נחמד וקומי

Pest Control from Strawhouse Pictures on Vimeo.

שירותי אינסטלציה בירושלים – לדעת מה לבחור

שירותי אינסטלציה בירושלים ניתנים על ידי אינסטלאטורים רבים מאד, בכל רחבי העיר. איך אפשר לדעת במי לבחור? איך ניתן לבחור שירותי אינסטלציה איכותיים, ואיך יודעים שהבחירה אכן נכונה? הנה כמה טיפים:

בחירת שירותי אינסטלציה בירושלים

שרותי אינסטלציה ניתנים בכל עיר בארץ. אין סיבה לחשוב ששירותי אינסטלציה בעיר מסוימת טובים יותר מאשר בעיר אחרת. בכל עיר קיימים אינסטלאטורים טובים, מקצועיים ואמינים, ואין צורך לנדוד רחוק מהבית בשביל למצוא שירות מקצועי. אם אתם גרים בירושלים, שירותי אינסטלציה בירושלים יהיו מצוינים עבורכם.

שירותי אינסטלציה בירושלים – האם יש צורך בתעודות?

ובכן, התשובה היא לא. כיום, אין בישראל תקן כלשהו אשר מחייב אנשים או חברות המעניקות שירותי אינסטלציה בירושלים או בכל מקום אחר. מרבית שירותי האינסטלציה ניתנים על ידי אנשים שאין להם שום תעודה מקצועית. העדר התעודה אינו מצביע כלל על איכות העבודה, משום שבעבודות האינסטלציה ישנה חשיבות רבה יותר לניסיון ומיומנות מאשר לתעודה רשמית. ישנם אינסטלאטורים בעלי תעודה כלשהי ממשרד העבודה, וישנם גם המחזיקים בתעודת קבלן שיפוצים, אך לא מומלץ להסתמך רק על תעודות כאלה בבחירת שירותי אינסטלציה בירושלים.

שירותי אינסטלציה בירושלים – חפשו המלצות

למעשה, כאשר מחפשים שירותי אינסטלציה בירושלים הדרך הטובה ביותר לדעת שאתם בוחרים בחברה או באדם מקצועי ואיכותי היא לקבל המלצות מאנשים שכבר השתמשו באותם שירותים. המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם יוכלו לכוון אתכם לבחירת שירותי אינסטלציה איכותיים, אשר יעשו את העבודה הנדרשת לכם בצורה מקצועית, איכותית ואמינה, ולא יגרמו חלילה נזק. בעזרת ההמלצות שתקבלו תוכלו לבחור בשירותי אינסטלציה מסוימים, או לכל הפחות, לצמצם באופן משמעותי את רשימת האפשרויות, מה שיקל עליכם מאד את הבחירה של שירותי אינסטלציה בירושלים.

מחירים

מומלץ מאד לבדוק את המחירים המוצעים לכם. ערכו השוואת מחירים בין שירותי האינסטלציה שהומלצו לכם ונסו לבחור בהצעה הזולה ביותר. חשוב לשים לב שהצעות המחיר מתייחסות בדיוק לאותן העבודות. מומלץ מאד שהמחיר יכלול גם אחריות על התיקון והטיפול בצנרת, כדי שלא תגלו לאחר מעשה שהבעיה לא נפתרה, ואין למי לפנות על מנת לתקן את הבעיה.

אולי יעניין אתכם: פוסט חדש בנושא הזמנת שירותי ביובית – שאיבות ביוב על ידי מומחים